Özel Abdipaşa Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Abdipaşa Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Ulus adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Abdipaşa Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Bartın müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Abdipaşa Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Abdipaşa Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Özel Abdipaşa Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Adres
Abdipaşa Beldesi, Ulus/Bartın

Özel Abdipaşa Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(378) 426 4081

Bartın ilimizin Ulus ilçesinde bulunan Özel Abdipaşa Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ulus ilçesinde bulunan Özel Abdipaşa Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ulus Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Ulus) Ulus Bartın başlıklı yazımız ile Ulus Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Ulus) adres, Ulus Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Ulus) harita ve Ulus Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Ulus) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.