Özel 19 Mayıs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel 19 Mayıs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Atakum adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel 19 Mayıs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel 19 Mayıs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel 19 Mayıs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel 19 Mayıs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Güzelyalı Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No: 34 Atakent, Atakum/Samsun

Özel 19 Mayıs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(362) 438 6515

Samsun ilimizin Atakum ilçesinde bulunan Özel 19 Mayıs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Atakum ilçesinde bulunan Özel 19 Mayıs Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Yıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Atakum Samsun başlıklı yazımız ile Özel Yıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Yıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Yıldız Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.