Ovakışla Cumhuriyet İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ovakışla Cumhuriyet İlköğretim Okulu Ahlat adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ovakışla Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bitlis müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ovakışla Cumhuriyet İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ovakışla Cumhuriyet İlköğretim Okulu Harita

Ovakışla Cumhuriyet İlköğretim Okulu Adres
Ovakışla Cumhuriyet İöo, Saray Mahallesi, Ovakışla Beldesi 13400, Ahlat/Bitlis

Ovakışla Cumhuriyet İlköğretim Okulu Telefon
(434) 421 2087

Bitlis ilimizin Ahlat ilçesinde bulunan Ovakışla Cumhuriyet İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ahlat ilçesinde bulunan Ovakışla Cumhuriyet İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Saray İlköğretim Okulu (Bitlis Merkez) Bitlis Merkez Bitlis başlıklı yazımız ile Saray İlköğretim Okulu (Bitlis Merkez) adres, Saray İlköğretim Okulu (Bitlis Merkez) harita ve Saray İlköğretim Okulu (Bitlis Merkez) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.