Osmanıye Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Osmanıye Öğrenci Yurdu Osmaniye Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Osmanıye Öğrenci Yurdu Osmaniye müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Osmanıye Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Osmanıye Öğrenci Yurdu Harita

Osmanıye Öğrenci Yurdu Adres
Osmanıye Öğrenci Yurdu, Ç. Ü. M. Y. O. Kampüsü Fakiusagi Köyü, Osmanı Osmaniye Merkez/Osmaniye

Osmanıye Öğrenci Yurdu Telefon
825 0139

Osmaniye ilimizin Osmaniye Merkez ilçesinde bulunan Osmanıye Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Osmaniye Merkez ilçesinde bulunan Osmanıye Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Ahlak Kültür ve Çevre Derneği Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Osmaniye Merkez Osmaniye başlıklı yazımız ile Özel Ahlak Kültür ve Çevre Derneği Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Ahlak Kültür ve Çevre Derneği Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Ahlak Kültür ve Çevre Derneği Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.