Ortaköy 80. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ortaköy 80. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mamak adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ortaköy 80. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ortaköy 80. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ortaköy 80. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Ortaköy 80. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Samsun Yolu 21. Km Ortaköy Mahallesi, No: 14 06105, Mamak/Ankara

Ortaköy 80. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(312) 399 0770

Ankara ilimizin Mamak ilçesinde bulunan Ortaköy 80. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Mamak ilçesinde bulunan Ortaköy 80. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Gölbaşı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Gölbaşı Ankara başlıklı yazımız ile Gölbaşı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Gölbaşı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Gölbaşı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.