Örfi Çetinkaya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Örfi Çetinkaya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Arnavutköy adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Örfi Çetinkaya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Örfi Çetinkaya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Örfi Çetinkaya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Örfi Çetinkaya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Nene Hatun M. Kıbrıs C. No: 130 Arnavutköy/İstanbul

Örfi Çetinkaya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(212) 597 5588

İstanbul ilimizin Arnavutköy ilçesinde bulunan Örfi Çetinkaya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Arnavutköy ilçesinde bulunan Örfi Çetinkaya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Arnavutköy Kız Meslek Lisesi Eyüp İstanbul başlıklı yazımız ile Arnavutköy Kız Meslek Lisesi adres, Arnavutköy Kız Meslek Lisesi harita ve Arnavutköy Kız Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.