Orduzu Elif Şireli İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Orduzu Elif Şireli İlköğretim Okulu Malatya Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Orduzu Elif Şireli İlköğretim Okulu Malatya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Orduzu Elif Şireli İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Orduzu Elif Şireli İlköğretim Okulu Harita

Orduzu Elif Şireli İlköğretim Okulu Adres
Orduzu Elif Şireli İöo, Belediye Arkasi Ali Tepesi Okul Sokak, Orduzu Malatya Merkez/Malatya

Orduzu Elif Şireli İlköğretim Okulu Telefon
(422) 337 1099

Malatya ilimizin Malatya Merkez ilçesinde bulunan Orduzu Elif Şireli İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Malatya Merkez ilçesinde bulunan Orduzu Elif Şireli İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Muhittin Özmumcu İlköğretim Okulu Malatya Merkez Malatya başlıklı yazımız ile Muhittin Özmumcu İlköğretim Okulu adres, Muhittin Özmumcu İlköğretim Okulu harita ve Muhittin Özmumcu İlköğretim Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.