Ordu Üniversitesi Ünye Meslek Yüksekokulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ordu Üniversitesi Ünye Meslek Yüksekokulu Ünye adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ordu Üniversitesi Ünye Meslek Yüksekokulu Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ordu Üniversitesi Ünye Meslek Yüksekokulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ordu Üniversitesi Ünye Meslek Yüksekokulu Harita

Ordu Üniversitesi Ünye Meslek Yüksekokulu Adres
Atatürk Mahallesi, Sami Soysal Caddesi, No: 30, Ünye/Ordu

Ordu Üniversitesi Ünye Meslek Yüksekokulu Telefon
(452) 324 1063

Ordu ilimizin Ünye ilçesinde bulunan Ordu Üniversitesi Ünye Meslek Yüksekokulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ünye ilçesinde bulunan Ordu Üniversitesi Ünye Meslek Yüksekokulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksekokulu Mesudiye Ordu başlıklı yazımız ile Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksekokulu adres, Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksekokulu harita ve Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksekokulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.