Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Altınordu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Harita

Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Adres
Cumhuriyet Mahallesi, Ordu Üniversitesi Cumhuriyet Yerleşkesi, Merkez, Ordu, Altınordu/Ordu

Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Telefon
(452) 226 5214

Ordu ilimizin Altınordu ilçesinde bulunan Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Altınordu ilçesinde bulunan Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ordu Üniversitesi Fatsa Meslek Yüksekokulu Fatsa Ordu başlıklı yazımız ile Ordu Üniversitesi Fatsa Meslek Yüksekokulu adres, Ordu Üniversitesi Fatsa Meslek Yüksekokulu harita ve Ordu Üniversitesi Fatsa Meslek Yüksekokulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.