Ordu Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ordu Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Altınordu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ordu Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ordu Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ordu Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Harita

Ordu Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Adres
Cumhuriyet Yerleşkesi Eğitim Fakültesi 1. Kat, Pk: 52200, Merkez, Ordu, Altınordu/Ordu

Ordu Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Telefon
(452) 226 5248

Ordu ilimizin Altınordu ilçesinde bulunan Ordu Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Altınordu ilçesinde bulunan Ordu Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ordu Üniversitesi Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Fatsa Ordu başlıklı yazımız ile Ordu Üniversitesi Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi adres, Ordu Üniversitesi Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi harita ve Ordu Üniversitesi Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.