Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksekokulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksekokulu Mesudiye adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksekokulu Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksekokulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksekokulu Harita

Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksekokulu Adres
Merkez Mahallesi, Oktay Ekşi Caddesi, No: 16, Mesudiye/Ordu

Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksekokulu Telefon
(452) 761 2859

Ordu ilimizin Mesudiye ilçesinde bulunan Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksekokulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Mesudiye ilçesinde bulunan Ordu Üniversitesi Mesudiye Meslek Yüksekokulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Altınordu Ordu başlıklı yazımız ile Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi adres, Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi harita ve Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.