Ordu Üniversitesi Meslek Yüksekokulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ordu Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Altınordu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ordu Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ordu Üniversitesi Meslek Yüksekokulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ordu Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Harita

Ordu Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Adres
Ordu Üniversitesi Meslek Yüksekokulları, Merkez, Ordu, Altınordu/Ordu

Ordu Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Telefon
(452) 234 5010

Ordu ilimizin Altınordu ilçesinde bulunan Ordu Üniversitesi Meslek Yüksekokulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Altınordu ilçesinde bulunan Ordu Üniversitesi Meslek Yüksekokulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ordu Üniversitesi Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ünye Ordu başlıklı yazımız ile Ordu Üniversitesi Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi adres, Ordu Üniversitesi Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi harita ve Ordu Üniversitesi Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.