Ordu Üniversitesi Fatsa Meslek Yüksekokulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ordu Üniversitesi Fatsa Meslek Yüksekokulu Fatsa adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ordu Üniversitesi Fatsa Meslek Yüksekokulu Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ordu Üniversitesi Fatsa Meslek Yüksekokulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ordu Üniversitesi Fatsa Meslek Yüksekokulu Harita

Ordu Üniversitesi Fatsa Meslek Yüksekokulu Adres
Ordu Üniversitesi Fatsa Meslek Yüksekokulu, Fatsa, Ordu Fatsa/Ordu

Ordu Üniversitesi Fatsa Meslek Yüksekokulu Telefon
(452) 423 5002

Ordu ilimizin Fatsa ilçesinde bulunan Ordu Üniversitesi Fatsa Meslek Yüksekokulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Fatsa ilçesinde bulunan Ordu Üniversitesi Fatsa Meslek Yüksekokulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ordu Üniversitesi Ünye Meslek Yüksekokulu Ünye Ordu başlıklı yazımız ile Ordu Üniversitesi Ünye Meslek Yüksekokulu adres, Ordu Üniversitesi Ünye Meslek Yüksekokulu harita ve Ordu Üniversitesi Ünye Meslek Yüksekokulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.