Ordu Üniversitesi Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ordu Üniversitesi Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Fatsa adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ordu Üniversitesi Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ordu Üniversitesi Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ordu Üniversitesi Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Harita

Ordu Üniversitesi Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Adres
Evkaf Mahallesi, Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi, 52400, Fatsa/Ordu

Ordu Üniversitesi Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Telefon
(452) 423 5053

Ordu ilimizin Fatsa ilçesinde bulunan Ordu Üniversitesi Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Fatsa ilçesinde bulunan Ordu Üniversitesi Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ordu Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Altınordu Ordu başlıklı yazımız ile Ordu Üniversitesi Meslek Yüksekokulu adres, Ordu Üniversitesi Meslek Yüksekokulu harita ve Ordu Üniversitesi Meslek Yüksekokulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.