Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Altınordu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Harita

Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Adres
Güzelyalı Mahallesi,, Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Kumbaşı, Merkez, Ordu, Altınordu/Ordu

Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Telefon
(452) 212 1286

Ordu ilimizin Altınordu ilçesinde bulunan Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Altınordu ilçesinde bulunan Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ordu Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Altınordu Ordu başlıklı yazımız ile Ordu Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu adres, Ordu Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu harita ve Ordu Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.