Ordu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ordu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Altınordu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ordu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ordu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ordu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Ordu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Ordu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Zübeyde Hanım Caddesi, Bucak Mahallesi, No: 52 Ordu, Ordu Merkez, Altınordu/Ordu

Ordu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(452) 223 1408

Ordu ilimizin Altınordu ilçesinde bulunan Ordu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Altınordu ilçesinde bulunan Ordu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Nuriye Halit Çebi Özel Eğitim Meslek Lisesi Altınordu Ordu başlıklı yazımız ile Nuriye Halit Çebi Özel Eğitim Meslek Lisesi adres, Nuriye Halit Çebi Özel Eğitim Meslek Lisesi harita ve Nuriye Halit Çebi Özel Eğitim Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.