Ordu Merkez Mesleki Eğitim Merkezi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ordu Merkez Mesleki Eğitim Merkezi Altınordu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ordu Merkez Mesleki Eğitim Merkezi Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ordu Merkez Mesleki Eğitim Merkezi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ordu Merkez Mesleki Eğitim Merkezi Harita

Ordu Merkez Mesleki Eğitim Merkezi Adres
Ordu Merkez Mesleki Eğitim Merkezi, Karapınar Mahallesi, 1159 Sokak, No: 40, Merkez, Ordu, Altınordu/Ordu

Ordu Merkez Mesleki Eğitim Merkezi Telefon
(452) 233 6248

Ordu ilimizin Altınordu ilçesinde bulunan Ordu Merkez Mesleki Eğitim Merkezi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Altınordu ilçesinde bulunan Ordu Merkez Mesleki Eğitim Merkezi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Güzelyurt Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Gölköy Ordu başlıklı yazımız ile Güzelyurt Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi adres, Güzelyurt Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi harita ve Güzelyurt Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.