Ödemiş Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ödemiş Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Ödemiş adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ödemiş Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ödemiş Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ödemiş Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Ödemiş Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Ödemiş Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Ulus Meydanı No: 12, Ödemiş, İzmir, Ödemiş/İzmir

Ödemiş Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(232) 545 2993

İzmir ilimizin Ödemiş ilçesinde bulunan Ödemiş Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ödemiş ilçesinde bulunan Ödemiş Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Narlıdere Rasim Önel Ticaret Meslek Lisesi Narlıdere İzmir başlıklı yazımız ile Narlıdere Rasim Önel Ticaret Meslek Lisesi adres, Narlıdere Rasim Önel Ticaret Meslek Lisesi harita ve Narlıdere Rasim Önel Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.