Nurten Yetimoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Nurten Yetimoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Çukurova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Nurten Yetimoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adana müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Nurten Yetimoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Nurten Yetimoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Nurten Yetimoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Karslılar Mahallesi, 82113 Sokak, Cukurova, Adana, Çukurova/Adana

Nurten Yetimoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(322) 235 2150

Adana ilimizin Çukurova ilçesinde bulunan Nurten Yetimoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çukurova ilçesinde bulunan Nurten Yetimoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Seyhan Adana başlıklı yazımız ile Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.