Nizip Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Nizip Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nizip adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Nizip Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Gaziantep müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Nizip Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Nizip Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Nizip Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Nizip Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Namık Kemal Mahallesi, İpek Sokak, No: 1, Nizip, Gaziantep, Nizip/Gaziantep

Nizip Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(342) 517 1402

Gaziantep ilimizin Nizip ilçesinde bulunan Nizip Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Nizip ilçesinde bulunan Nizip Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Alkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi Nizip Gaziantep başlıklı yazımız ile Alkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Alkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Alkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.