Nezihe Yalvaç Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Nezihe Yalvaç Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Seyhan adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Nezihe Yalvaç Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adana müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Nezihe Yalvaç Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Nezihe Yalvaç Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

Nezihe Yalvaç Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
Nezihe Yalvaç Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Kurtuluş Mahallesi, Atatürk Caddesi, No: 101 Seyhan/Adana

Nezihe Yalvaç Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(322) 457 5043

Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Nezihe Yalvaç Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Seyhan ilçesinde bulunan Nezihe Yalvaç Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi Seyhan Adana başlıklı yazımız ile İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.