Nedime Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Nedime Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çanakkale Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Nedime Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çanakkale müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Nedime Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Nedime Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Nedime Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Kemalpaşa Mahallesi, Mehmetçik Bulvarı No: 8 Merkez, Çanakkale Merkez/Çanakkale

Nedime Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(286) 217 1146

Çanakkale ilimizin Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Nedime Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan Nedime Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Hamdibey Çok Programlı Lise Yenice Çanakkale başlıklı yazımız ile Hamdibey Çok Programlı Lise adres, Hamdibey Çok Programlı Lise harita ve Hamdibey Çok Programlı Lise telefon hakkında bilgiler verilmektedir.