Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi Osmangazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi Bursa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Hocaalizade Mahallesi, Rakim Sokak, No: 8, Osmangazi/Bursa

Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(224) 221 1132

Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Osmangazi ilçesinde bulunan Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Tophane Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Osmangazi Bursa başlıklı yazımız ile Tophane Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Tophane Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Tophane Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.