Muazzez Sümer Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Muazzez Sümer Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yenişehir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Muazzez Sümer Kız Teknik ve Meslek Lisesi Diyarbakır müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Muazzez Sümer Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Muazzez Sümer Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Muazzez Sümer Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Muazzez Sümer Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Yenişehir/Diyarbakır

Muazzez Sümer Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(412) 224 1229

Diyarbakır ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Muazzez Sümer Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenişehir ilçesinde bulunan Muazzez Sümer Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Diyarbakır Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Yenişehir Diyarbakır başlıklı yazımız ile Diyarbakır Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi adres, Diyarbakır Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi harita ve Diyarbakır Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.