Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Konak adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Mithatpaşa Caddesi, No: 469 Küçükyalı, Konak/İzmir

Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(232) 243 6334

İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Konak ilçesinde bulunan Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Buca Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Buca İzmir başlıklı yazımız ile Buca Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Buca Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Buca Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.