Mimar Sinan Üniversitesi Genel Sekreterlik iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Mimar Sinan Üniversitesi Genel Sekreterlik Beyoğlu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Mimar Sinan Üniversitesi Genel Sekreterlik İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Mimar Sinan Üniversitesi Genel Sekreterlik yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Mimar Sinan Üniversitesi Genel Sekreterlik Harita

Mimar Sinan Üniversitesi Genel Sekreterlik Adres
Meclis-İ Mebusan Caddesi No: 24, Pk: 34427, Fındıklı, Beyoğlu/İstanbul

Mimar Sinan Üniversitesi Genel Sekreterlik Telefon
(212) 252 1600 Dahili: 204

İstanbul ilimizin Beyoğlu ilçesinde bulunan Mimar Sinan Üniversitesi Genel Sekreterlik ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Beyoğlu ilçesinde bulunan Mimar Sinan Üniversitesi Genel Sekreterlik iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Mimar Sinan Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Beyoğlu İstanbul başlıklı yazımız ile Mimar Sinan Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları adres, Mimar Sinan Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları harita ve Mimar Sinan Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları telefon hakkında bilgiler verilmektedir.