Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Melikgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Talas Yolu, Melikgazi/Kayseri

Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(352) 234 6909

Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Melikgazi ilçesinde bulunan Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İncesu Sağlık Meslek Lisesi İncesu Kayseri başlıklı yazımız ile İncesu Sağlık Meslek Lisesi adres, İncesu Sağlık Meslek Lisesi harita ve İncesu Sağlık Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.