Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Kemalpaşa Caddesi, No: 145 Altındağ, Bornova/İzmir

Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(232) 467 0835

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Mersinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Konak İzmir başlıklı yazımız ile Mersinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Mersinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Mersinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.