Metzel İnşaat iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Metzel İnşaat Bakırköy adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Metzel İnşaat İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Metzel İnşaat yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Metzel İnşaat Harita

Metzel İnşaat Adres
Şenlikköy Mahallesi, Florya Caddesi, Sera Apartmanı, No:4 Daire: 1 Bakırköy/İstanbul

Metzel İnşaat Telefon
(216) 462 4282

İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Metzel İnşaat ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bakırköy ilçesinde bulunan Metzel İnşaat iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Dolunay İnşaat Tarım Hayvancılık Süt Ürünleri Pazarlama İthalat İhracat Küçükçekmece İstanbul başlıklı yazımız ile Dolunay İnşaat Tarım Hayvancılık Süt Ürünleri Pazarlama İthalat İhracat adres, Dolunay İnşaat Tarım Hayvancılık Süt Ürünleri Pazarlama İthalat İhracat harita ve Dolunay İnşaat Tarım Hayvancılık Süt Ürünleri Pazarlama İthalat İhracat telefon hakkında bilgiler verilmektedir.