Meşhur Sıtkı Usta Kadayıf & Künefe Salonu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Meşhur Sıtkı Usta Kadayıf & Künefe Salonu Bağlar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Meşhur Sıtkı Usta Kadayıf & Künefe Salonu Diyarbakır müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Meşhur Sıtkı Usta Kadayıf & Künefe Salonu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Meşhur Sıtkı Usta Kadayıf & Künefe Salonu Harita

Meşhur Sıtkı Usta Kadayıf & Künefe Salonu Adres
Lise Caddesi, No: 7 / b, Diyarbakır , Diyarbakır, Bağlar/Diyarbakır

Meşhur Sıtkı Usta Kadayıf & Künefe Salonu Telefon
(412) 228 4155

Diyarbakır ilimizin Bağlar ilçesinde bulunan Meşhur Sıtkı Usta Kadayıf & Künefe Salonu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bağlar ilçesinde bulunan Meşhur Sıtkı Usta Kadayıf & Künefe Salonu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Mehmet Günlü Yenişehir Diyarbakır başlıklı yazımız ile Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Mehmet Günlü adres, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Mehmet Günlü harita ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Mehmet Günlü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.