Mersinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Mersinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Konak adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Mersinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Mersinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Mersinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Mersinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
2816 Sokak, No: 19 Mersinli Konak/İzmir

Mersinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(232) 462 5991

İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Mersinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Konak ilçesinde bulunan Mersinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Çınarlı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi,denizcilik Meslek Lisesi Konak İzmir başlıklı yazımız ile Çınarlı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Denizcilik Meslek Lisesi adres ve Denizcilik Meslek Lisesi harita hakkında bilgiler verilmektedir.