Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Yenişehir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Harita

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Adres
Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü, Pk: 33343, Yenişehir, Mers Yenişehir/Mersin

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Telefon
(324) 361 0684

Mersin ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenişehir ilçesinde bulunan Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi Yenişehir Mersin başlıklı yazımız ile Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi adres, Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi harita ve Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.