Mersin Üniversitesi Tarsus Meslek Yüksekokulu MYO iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Mersin Üniversitesi Tarsus Meslek Yüksekokulu MYO Tarsus adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Mersin Üniversitesi Tarsus Meslek Yüksekokulu MYO Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Mersin Üniversitesi Tarsus Meslek Yüksekokulu MYO yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Mersin Üniversitesi Tarsus Meslek Yüksekokulu MYO Harita

Mersin Üniversitesi Tarsus Meslek Yüksekokulu MYO Adres
Kartaltepe Mahallesi, Takbaş Köyü Mevkii, Tarsus/Mersin

Mersin Üniversitesi Tarsus Meslek Yüksekokulu MYO Telefon
(324) 625 4515

Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunan Mersin Üniversitesi Tarsus Meslek Yüksekokulu MYO ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tarsus ilçesinde bulunan Mersin Üniversitesi Tarsus Meslek Yüksekokulu MYO iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Üniversite Çevrim Yabancı Dil Kursu Akdeniz Mersin başlıklı yazımız ile Özel Üniversite Çevrim Yabancı Dil Kursu adres, Özel Üniversite Çevrim Yabancı Dil Kursu harita ve Özel Üniversite Çevrim Yabancı Dil Kursu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.