Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi Yenişehir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi Harita

Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi Adres
Çiftlikköy Kampüsü, Yenişehir/Mersin

Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi Telefon
(324) 361 0223

Mersin ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenişehir ilçesinde bulunan Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Mersin Üniversitesi Tarsus Meslek Yüksekokulu MYO Tarsus Mersin başlıklı yazımız ile Mersin Üniversitesi Tarsus Meslek Yüksekokulu MYO adres, Mersin Üniversitesi Tarsus Meslek Yüksekokulu MYO harita ve Mersin Üniversitesi Tarsus Meslek Yüksekokulu MYO telefon hakkında bilgiler verilmektedir.