Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü Yenişehir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü Harita

Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü Adres
Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü, Pk: 33343, Çiftlikköy, Yenişehir, Mers Yenişehir/Mersin

Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü Telefon
(324) 361 0001

Mersin ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenişehir ilçesinde bulunan Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Tarsus Çukurova Kampüs Dershanesi Tarsus Mersin başlıklı yazımız ile Özel Tarsus Çukurova Kampüs Dershanesi adres, Özel Tarsus Çukurova Kampüs Dershanesi harita ve Özel Tarsus Çukurova Kampüs Dershanesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.