Mersin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Mersin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Akdeniz adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Mersin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Mersin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Mersin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Mersin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Mersin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Mahmudiye Mahallesi, 4825 Sk Akdeniz, Mers Akdeniz/Mersin

Mersin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(324) 336 8834

Mersin ilimizin Akdeniz ilçesinde bulunan Mersin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Akdeniz ilçesinde bulunan Mersin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kazanlı Abdülkadir Perşembe Vakfı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Akdeniz Mersin başlıklı yazımız ile Kazanlı Abdülkadir Perşembe Vakfı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Kazanlı Abdülkadir Perşembe Vakfı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Kazanlı Abdülkadir Perşembe Vakfı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.