Merkez Ticaret Meslek Lisesi (Ordu Merkez) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Merkez Ticaret Meslek Lisesi (Ordu Merkez) Altınordu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Merkez Ticaret Meslek Lisesi (Ordu Merkez) Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Merkez Ticaret Meslek Lisesi (Ordu Merkez) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Merkez Ticaret Meslek Lisesi (Ordu Merkez) Harita

Merkez Ticaret Meslek Lisesi (Ordu Merkez) Adres
Merkez Ticaret Meslek Lisesi, Bahçelievler Mahallesi, Mehmetcik Bulvarı No: 26, Merkez, Ordu, Altınordu/Ordu

Merkez Ticaret Meslek Lisesi (Ordu Merkez) Telefon
(452) 223 1659

Ordu ilimizin Altınordu ilçesinde bulunan Merkez Ticaret Meslek Lisesi (Ordu Merkez) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Altınordu ilçesinde bulunan Merkez Ticaret Meslek Lisesi (Ordu Merkez) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ordu Merkez) Altınordu Ordu başlıklı yazımız ile Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ordu Merkez) adres, Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ordu Merkez) harita ve Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Ordu Merkez) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.