Merkez Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Merkez Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Tokat Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Merkez Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Tokat müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Merkez Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Merkez Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

Merkez Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
24 Kasım Başöğretmen Atatürk Kampüsü Tokat Merkez/Tokat

Merkez Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(356) 228 1040

Tokat ilimizin Tokat Merkez ilçesinde bulunan Merkez Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tokat Merkez ilçesinde bulunan Merkez Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Niksar Anadolu İmam Hatip Lisesi Niksar Tokat başlıklı yazımız ile Niksar Anadolu İmam Hatip Lisesi adres, Niksar Anadolu İmam Hatip Lisesi harita ve Niksar Anadolu İmam Hatip Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.