Merkez Efendi İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Merkez Efendi İlköğretim Okulu Şehzadeler adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Merkez Efendi İlköğretim Okulu Manisa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Merkez Efendi İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Merkez Efendi İlköğretim Okulu Harita

Merkez Efendi İlköğretim Okulu Adres
Kuşlubahçe Mh: Okul Cd: No: 71 Manisa, Manisa Merkez, Şehzadeler/Manisa

Merkez Efendi İlköğretim Okulu Telefon
(236) 231 1267

Manisa ilimizin Şehzadeler ilçesinde bulunan Merkez Efendi İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şehzadeler ilçesinde bulunan Merkez Efendi İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Manisa Reşha Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Şehzadeler Manisa başlıklı yazımız ile Özel Manisa Reşha Anadolu Sağlık Meslek Lisesi adres, Özel Manisa Reşha Anadolu Sağlık Meslek Lisesi harita ve Özel Manisa Reşha Anadolu Sağlık Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.