Mehmet Sanlı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Mehmet Sanlı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Kilis Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Mehmet Sanlı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Kilis müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Mehmet Sanlı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Mehmet Sanlı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Harita

Mehmet Sanlı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Adres
Mehmet Sanlı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Namık Kemal Mahallesi, 7 Aralık Sokak, No: 28 Kilis Merkez/Kilis

Mehmet Sanlı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Telefon
(348) 813 6494

Kilis ilimizin Kilis Merkez ilçesinde bulunan Mehmet Sanlı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kilis Merkez ilçesinde bulunan Mehmet Sanlı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kilis Anadolu İmam Hatip Lisesi Kilis Merkez Kilis başlıklı yazımız ile Kilis Anadolu İmam Hatip Lisesi adres, Kilis Anadolu İmam Hatip Lisesi harita ve Kilis Anadolu İmam Hatip Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.