Mehmet Rüştü Uzel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Mehmet Rüştü Uzel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Yenimahalle adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Mehmet Rüştü Uzel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Mehmet Rüştü Uzel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Mehmet Rüştü Uzel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Mehmet Rüştü Uzel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Emniyet Mahallesi, Bandırma Sokak, No: 94 Teknik Okullar Beşevler, Ankara, Yenimahalle/Ankara

Mehmet Rüştü Uzel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(312) 213 1667

Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Mehmet Rüştü Uzel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenimahalle ilçesinde bulunan Mehmet Rüştü Uzel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İskitler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Altındağ Ankara başlıklı yazımız ile İskitler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, İskitler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve İskitler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.