Marmara Üniversitesi Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Marmara Üniversitesi Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü Kadıköy adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Marmara Üniversitesi Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Marmara Üniversitesi Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Marmara Üniversitesi Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü Harita

Marmara Üniversitesi Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü Adres
Göztepe Kampüsü, Göztepe, Kadıköy/İstanbul

Marmara Üniversitesi Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü Telefon
(216) 345 6069

İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Marmara Üniversitesi Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kadıköy ilçesinde bulunan Marmara Üniversitesi Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Marmara Üniversitesi Özel Kalem Fatih İstanbul başlıklı yazımız ile Marmara Üniversitesi Özel Kalem adres, Marmara Üniversitesi Özel Kalem harita ve Marmara Üniversitesi Özel Kalem telefon hakkında bilgiler verilmektedir.