Marmara Üniversitesi Şişli Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Marmara Üniversitesi Şişli Kampüsü Şişli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Marmara Üniversitesi Şişli Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Marmara Üniversitesi Şişli Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Marmara Üniversitesi Şişli Kampüsü Harita

Marmara Üniversitesi Şişli Kampüsü Adres
Merkez Mahallesi, Kocamansur Sokak, No: 91, Şişli/İstanbul

Marmara Üniversitesi Şişli Kampüsü Telefon
(212) 225 5982

İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Marmara Üniversitesi Şişli Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şişli ilçesinde bulunan Marmara Üniversitesi Şişli Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İKÜ | İstanbul Kültür Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Bakırköy İstanbul başlıklı yazımız ile İKÜ | İstanbul Kültür Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü adres, İKÜ | İstanbul Kültür Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü harita ve İKÜ | İstanbul Kültür Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.