Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü Kartal adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü Harita

Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü Adres
E-5 Yanyol, Mü Kartal Yerleşkesi, Pk: 34865, Cevizli, Kartal/İstanbul

Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü Telefon
(216) 414 4423

İstanbul ilimizin Kartal ilçesinde bulunan Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kartal ilçesinde bulunan Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İKÜ | İstanbul Kültür Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bakırköy İstanbul başlıklı yazımız ile İKÜ | İstanbul Kültür Üniversitesi Mühendislik Fakültesi adres, İKÜ | İstanbul Kültür Üniversitesi Mühendislik Fakültesi harita ve İKÜ | İstanbul Kültür Üniversitesi Mühendislik Fakültesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.