Marmara Üniversitesi Hastanesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Marmara Üniversitesi Hastanesi Üsküdar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Marmara Üniversitesi Hastanesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Marmara Üniversitesi Hastanesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Marmara Üniversitesi Hastanesi Harita

Marmara Üniversitesi Hastanesi Adres
Koşuyolu Caddesi, No:13 D:15 Altunizade, Üsküdar/İstanbul

Marmara Üniversitesi Hastanesi Telefon
(216) 327 1010

İstanbul ilimizin Üsküdar ilçesinde bulunan Marmara Üniversitesi Hastanesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Üsküdar ilçesinde bulunan Marmara Üniversitesi Hastanesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Marmara Üniversitesi Zeynep Kamil Sağlık Yüksekokulu Üsküdar İstanbul başlıklı yazımız ile Marmara Üniversitesi Zeynep Kamil Sağlık Yüksekokulu adres, Marmara Üniversitesi Zeynep Kamil Sağlık Yüksekokulu harita ve Marmara Üniversitesi Zeynep Kamil Sağlık Yüksekokulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.