Marmara Üniversitesi Başıbüyük Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Marmara Üniversitesi Başıbüyük Kampüsü Maltepe adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Marmara Üniversitesi Başıbüyük Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Marmara Üniversitesi Başıbüyük Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Marmara Üniversitesi Başıbüyük Kampüsü Harita

Marmara Üniversitesi Başıbüyük Kampüsü Adres
Başıbüyük Mahallesi, Nörolojik Bilimler Enstitüsü, Gastroenteroloji Enstitüsü, Başıbüyük, Maltepe/İstanbul

Marmara Üniversitesi Başıbüyük Kampüsü Telefon
(212) 225 5982

İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunan Marmara Üniversitesi Başıbüyük Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Maltepe ilçesinde bulunan Marmara Üniversitesi Başıbüyük Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İKÜ | İstanbul Kültür Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Bakırköy İstanbul başlıklı yazımız ile İKÜ | İstanbul Kültür Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi adres, İKÜ | İstanbul Kültür Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi harita ve İKÜ | İstanbul Kültür Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.