Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü Bahçelievler adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü Harita

Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü Adres
Ressam Namık İsmail Sokak, No: 1, Pk: 34180, Bahçelievler/İstanbul

Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü Telefon
(212) 507 9925

İstanbul ilimizin Bahçelievler ilçesinde bulunan Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bahçelievler ilçesinde bulunan Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İstanbul Kültür Üniversitesi Şirinevler Kampüsü Bahçelievler İstanbul başlıklı yazımız ile İstanbul Kültür Üniversitesi Şirinevler Kampüsü adres, İstanbul Kültür Üniversitesi Şirinevler Kampüsü harita ve İstanbul Kültür Üniversitesi Şirinevler Kampüsü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.