Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü Üsküdar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü Harita

Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü Adres
Altunizade Mahallesi, Mahir İz Caddesi, Pk: 34662 Bağlarbaşı, Üsküdar/İstanbul

Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü Telefon
(216) 414 0545

İstanbul ilimizin Üsküdar ilçesinde bulunan Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Üsküdar ilçesinde bulunan Marmara Üniversitesi Bağlarbaşı Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İKÜ | İstanbul Kültür Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bakırköy İstanbul başlıklı yazımız ile İKÜ | İstanbul Kültür Üniversitesi Eğitim Fakültesi adres, İKÜ | İstanbul Kültür Üniversitesi Eğitim Fakültesi harita ve İKÜ | İstanbul Kültür Üniversitesi Eğitim Fakültesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.