Mardin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Mardin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Artuklu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Mardin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mardin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Mardin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Mardin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Mardin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Mardin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Ensar Mahallesi, No: 95 Mardin, Mardin Merkez, Artuklu/Mardin

Mardin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(482) 212 1036

Mardin ilimizin Artuklu ilçesinde bulunan Mardin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Artuklu ilçesinde bulunan Mardin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Mazıdağı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mazıdağı Mardin başlıklı yazımız ile Mazıdağı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Mazıdağı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Mazıdağı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.