Manisa Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Manisa Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Şehzadeler adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Manisa Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Manisa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Manisa Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Manisa Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Harita

Manisa Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Adres
Aynıali Mahallesi, Kenzi Caddesi, No: 45, Şehzadeler/Manisa

Manisa Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Telefon
(236) 231 1582

Manisa ilimizin Şehzadeler ilçesinde bulunan Manisa Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şehzadeler ilçesinde bulunan Manisa Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi Şehzadeler Manisa başlıklı yazımız ile Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi adres, Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi harita ve Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.